Europos Logistikos diena!!!

Naujienos


Susitikime seminare „Šiuolaikinis sandėlis: kaip galvos skausmas virsta rinkos pranašumu“
2016 m. gegužės 24 d., Vilnius

Birželio 8 d. Lietuvos logistikos asociacija drauge su partneriais kviečia į seminarą „Šiuolaikinis sandėlis: kaip galvos skausmas virsta rinkos pranašumu“. Seminare Lietuvos ir užsienio ekspertai pasakos, kaip efektyviai suvaldyti sandėlio nuostolius, pristatys pažangius technologinius sprendimus. Svečias iš Didžiosios Britanijos dalinsis daugiau kaip dvidešimt metų Vakarų rinkoje veikiančios atsargų valdymo kompanijos patirtimi. Pigu.lt įkūrėjas ir generalinis direktorius Dainius Liulys atskleis, kokie faktoriai įtakojo spartų kompanijos augimą ir kaip pavyko augančią logistiką paversti kompanijos pranašumu.

Daugiau informacijos ir registracija: http://propartners.lt/2016-05-18-seminaras-sandelio-valdymo-sprendimai

Vilnius, 2016-05-24


Lietuvos logistikos asociacijos apdovanojimai „Už pasiekimus logistikoje 2015“
Pranešimas spaudai, 2015 m. gruodžio 14 d., Vilnius

2015 m. gruodžio 9 d. Vilniuje vykusioje kasmetinėje konferencijoje „Logistikos ir transporto forumas 2015“ buvo įteikti Lietuvos logistikos asociacijos apdovanojimai „Už pasiekimus logistikoje 2015“.

„Kiekvienų metų pabaigoje Lietuvos logistikos asociacija tradiciškai apdovanoja įmones ir projektus, kurie išsiskiria savo unikalumu, yra inovatyvūs ir svarbūs Lietuvai logistikos prasme“- pristatydamas apdovanojimus kalbėjo Antanas Šimelis, Lietuvos logistikos asociacijos (LLA) prezidentas.

Pagrindinis prizas „Už pasiekimus logistikoje 2015“ įteiktas šalies siuntų rinkos lyderei UAB „DPD Lietuva“.


Juditos Grigelytės (“Verslo žinios”) nuotr.

„Esame sumani ir darbšti šalis, kurios potencialą logistikoje įrodo investicijos į infrastruktūros projektus ir šiuolaikinių technologijų naudojimas, o automatizavimas ir robotizavimas leidžia pasiekti naujų efektyvumo aukštumų“- įteikdamas prizą sakė A. Šimelis. “DPD Lietuva naujame terminale Kaune įsidiegė moderniausią automatinę siuntų rūšiavimo įrangą, tapdami „Ketvirtosios Pramonės revoliucijos“ logistikoje pionieriais Lietuvoje“ Prizą atsiėmusi DPD Lietuva vadovė Indrė Puišė džiaugėsi, kad jų investicijos į naujas technologijas buvo pastebėtos ir įvertintos- „Naujas terminalas Kaune yra strategiškai svarbi DPD Lietuva tinklo dalis, nes čia susikerta Europos, Skandinavijos ir Baltijos šalių siuntų srautai, o dėl naujos automatizuotos siuntų rūšiavimo sistemos darbas atliekamas efektyviau ir greičiau“.

Antrojo nugalėtojo diplomas „Už pasiekimus logistikoje 2015“ įteiktas AB „Lietuvos geležinkeliai“.


Juditos Grigelytės (“Verslo žinios”) nuotr.

„Šiais metais Vilniuje, šalia Vaidotų geležinkelio stoties duris atvėrė naujas intermodalinis terminalas, tačiau pats infrastruktūros objektas tampa pilnaverčiu tik kai yra išnaudojamas ir reguliaraus konteinerinio traukinio VIT Ekspres projektas puikiai tą iliustruoja“,- pristatydamas diplomo laimėtoją sakė Antanas Šimelis, Lietuvos logistikos asociacijos (LLA) prezidentas. „VIT EKSPRES- tai visiškai naujas ir itin perspektyvus reguliaraus konteinerių traukinio projektas, sulaukęs didelio susidomėjimo ne tik dėl patrauklių transportavimo įkainių, bet ir dėl visų reikalingų su krovinio vežimu susijusių paslaugų „iki durų“ paketo“- įvertinimu džiaugėsi Rima Terminaitė, Lietuvos geležinkeliai, Krovinių ekspedijavimo departamento LG ekspedicija, direktorė.

Lietuvos logistikos asociacija kasmet organizuoja konkursą „Už pasiekimus logistikoje“, kuriame gali dalyvauti visos su logistika susijusios įmonės, tais metais pasiekusios gerų rezultatų optimizuodamos logistikos procesus, investuodamos į naujus technologinius sprendimus ir verslo plėtrą. Kompetentinga komisija vertina kompanijų pateiktas paraiškas, ypatingą dėmesį skirdama efektyvumo rodikliams ir inovatyvioms idėjoms, bei įdiegtoms naujovėms.

Vilnius, 2015-12-14


Lietuvos Logistikos Asociacijos prezidentu perrinktas Antanas Šimelis
Pranešimas spaudai, 2015 m. balandžio 15 d., Vilnius

2015m. balandžio 15d. vykusiame visuotiniame Lietuvos logistikos asociacijos (LLA) eiliniame visuotiniame narių susirinkime, prezidentu, naujai ketverių metų kadencijai, perrinktas Antanas Šimelis, atstovaujantis UAB „Vilniaus tranzitas“ (Ad Rem įmonių grupė).

„Pagrindinis mūsų asociacijos tikslas bei privalumas ir toliau išlieka būti nepriklausoma, tiekimo grandinės profesionalus vienijančia organizacija, kurios nariai yra su logistikos veikla plačiąja prasme susijusios įmonės ir įstaigos, bei asmenys.“- sako perrinktasis LLA prezidentas Antanas Šimelis.

Jis akcentuoja, jog asociacija, būdama Europos logistikos asociacijos (ELA) ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK) nare, ir toliau plės pažintis, vystys bendradarbiavimą su vietiniais ir užsienio partneriais, prisidės sprendžiant logistikai aktualius klausimus bei stiprins Lietuvos logistikos potencialą.

Susirinkimo metu ateinančiai kadencijai taip pat buvo išrinkti ir nauji LLA Valdybos nariai.

Vilnius, 2015-04-15


Lietuvos Logistikos Asociacijos prezidentu išrinktas Antanas Šimelis
Pranešimas spaudai, 2013 m. liepos 4 d., Vilnius

Š.m. liepos 3 d. įvykusiame Lietuvos logistikos asociacijos (LLA) susirinkime Vytautas Kudzys atsistatydino iš LLA prezidento pareigų. LLA prezidentu V. Kudzys buvo išrinktas 2007 m. ir šias pareigas be pertraukos ėjo iki šiol.

V. Kudzys 1999 metais įkūrė ir 13 metų vadovavo siuntų pristatymo paslaugas teikiančiai UAB „DPD Lietuva“; išėjęs iš DPD užsiėmė visuomenine veikla, o 2012 m. gruodžio mėnesį pradėjo dirbti Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (LPK), kur kuruoja transporto ir logistikos klausimus, be to yra oficialus LPK atstovas LR Seime ir Vyriausybėje. „Išėjęs iš DPD neplanavau aktyviai dirbti, todėl sutikau toliau vadovauti LLA, nes logistika man yra įdomus ir suprantamas verslas, be to, galėjau tam skirti daugiau laiko, negu iki tol. Tačiau šiuo metu turiu naują užsiėmimą, susiduriu su ta pačia logistika, tik truputį kitame lygyje, todėl nutariau iš šių visuomeninių pareigų pasitraukti ir užleisti vietą jaunimui“, - sako Vytautas Kudzys.

Nauju Lietuvos logistikos asociacijos prezidentu iki ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo, kuris vyks 2015m. pavasarį, išrinktas Antanas Šimelis, UAB „Vilniaus tranzitas“ („Ad Rem“ įmonių grupė) generalinis direktorius. UAB „Vilniaus tranzitas“ yra viena didžiausių sandėlių ir 3PL paslaugas teikiančių bendrovių Vilniuje, yra vienas iš LLA steigėjų, o A.Šimelis visą laiką aktyviai dalyvavo LLA veikloje.

LLA susirinkime taip pat priimti nauji nariai, priimtas sprendimas įstoti į Europos logistikos asociaciją (ELA) tikruoju nariu (iki šiol LLA buvo ELA partneriu), diskutuota apie logistikos specialistų sertifikavimo galimybes.

Vilnius, 2013-07-04


Lietuvos Logistikos Asociacijos prezidentu tapo Vytautas Kudzys
Pranešimas spaudai, 2007 m. birželio 7 d.

Nuo 2007 m. birželio mėnesio logistikos verslo įmonių interesus atstovaujančiai Lietuvos Logistikos Asociacijai (LLA) pradėjo vadovauti smulkių siuntų paslaugas teikiančios bedrovės “DPD Lietuva” generalinis direktorius Vytautas Kudzys. Iki šiol buvęs asociacijos nariu ir vienu iš asociacijos steigėjų, Vytautas Kudzys pakeitė nuo LLA veiklos pradžios šiai organizacijai vadovavusį buvusį laivų krovos akcinės bendrovės "Klaipėdos Smeltė" generalinį direktorių Rimvydą Vaštaką.

„Prieš dvejus metus, kurdami Lietuvos Logistikos Asociaciją, išsikėlėme sau viziją – užtikrinti sklandžią ir tolygią logistikos sektoriaus plėtrą, stiprinant šio sektoriaus įmonių konkurencingumą Lietuvoje ir visoje Europoje. Sukūrėme tvirtą pagrindą šių tikslų realizavimui, 2006 metais tapome Europos Logistikos Asociacijos nariais. Per tą laiką Lietuvoje užsiimančių logistika padaugėjo, tad pirmu LLA prezidento uždaviniu sau keliu pačios organizacijos plėtrą bei naujų narių įsiliejimą“, - teigia naujasis Lietuvos Logistikos Asociacijos prezidentas Vytautas Kudzys.

Pasak jo, logistikos verslas Lietuvoje dar jaunas, todėl labai svarbu nuo pat pradžių visuomenei išaiškinti, kad tai ne krovinio nuvežimas iš vienos vietos į kitą, o platus paslaugų, padedančių palengvinti logistikos paslaugą perkančių verslo įmonių veiklą, spektras. Todėl asociacijoje nariais norėtųsi matyti įmones, teikiančias kompleksines logistikos paslaugas.

Lietuvos Logistikos Asociacija buvo įsteigta 2005 m. rugsėjo mėn. ir vienija septynias logistikos paslaugas teikiančias įmones: UAB “Adalgisa”, UAB „Ad Rem“, UAB „DPD Lietuva”, UAB „Equinox Europe“, Laivų krovos AB „Klaipėdos Smeltė”, UAB “V.Paulius & Associates”, UAB “Valikeda” bei Vilniaus Gedimino technikos universitetą, ruošiantį logistikos specialistus.

Vytautas Kudzys mokslus pradėjo Vilniaus inžineriniame statybos institute, vėliau studijas tęsė Slovakijos aukštosios technikos mokyklos Statybos fakultete Bratislavoje. Dirbti V. Kudzys pradėjo vienoje Vilniaus statybos bendrovių, po trejų metų buvo paskirtas Lietuvos Statybos ministerijos kokybės inspekcijos viršininko pavaduotoju. Dar po kelerių - vadovavo Lietuvos Prekybos ministerijos techninio aptarnavimo įmonei “Aptarna”. 1995 m. kovo mėn. Vytautas Kudzys tapo APB “Apranga” krovinių terminalo direktoriumi. “Aprangai” pardavus verslą Švedijos paštui, pastarasis įkūrė naują siuntų pristatymo įmonę “Baltic Logistic System Vilnius”. Vytautas Kudzys buvo paskirtas naujos kompanijos direktoriumi. Prancūzijos pašto įmonei „GeoPost“ nupirkus minėtą įmonę, kompanija buvo pervadinta į UAB “DPD Lietuva“, o Vytautas Kudzys paskirtas jos generaliniu direktoriumi.

© 2009 Lietuvos Logistikos Asociacija. Visos teisės saugomos.